+38 097 429 87 31

Професійні послуги для вашего бізнесу

Комплексна підтримка

Бухгалтерскій облік

організація супровід звітність

Кадровий облік

Розробка положень

Юридичка підтримка

професійна допомога

КАЛЕНДАР ПОДІЙ

Компанія Global Managment

Надійний партнер Вашого бізнесу.

Наша компанія веде свою діяльність на ринку юридичних та бухгалтерських послуг для малого та середнього бізнесу з 2010 року. Ми пропонуємо своїм клієнтам послуги в сфері реєстрації підприємств всіх форм власності, а також їх подальше бухгалтерське та кадрове обслуговування. Наша основна задача – забезпечувати ефективний розвиток і підтримку компаній – наших Клієнтів в сфері юридичного, бухгалтерського та кадрового обслуговування.

Бухгалтерський облік в Харкові, бухгалтерське обслуговування

Компанія Global Managment пропонує свої кваліфіковані бухгалтерські послуги в Харкові. В даний час бухгалтерське обслуговування дуже затребуване серед величезного величезної кількості підприємств (ТОВ, ПрАТ, ПАТ, ФО і так далі)

Організацій, які надають бухгалтерський облік Харків також величезна кількість. Як правильно вибрати бухгалтерську фірму, якій можна довірити ведення бухгалтерського та податкового обліку, щоб уникнути негативних наслідків з боку податкових органів?

При виборі бухгалтерської фірми необхідно звертати увагу на відгуки клієнтів і вартість бухгалтерського обслуговування. Послуги з ведення бухгалтерського обліку не повинні бути занадто дешевими. Що стосується дорожнечі, то вартість бухгалтерського обслуговування залежить виключно від іміджу, репутації і керівництва компанії.

Наша компанія не прирівнює слова “Дорого це якісно”.

Кращий спосіб – це аналізувати ринок бухгалтерських послуг, заробітну плату бухгалтера (включає всі витрати на його утримання) і вибрати середнє значення між ними і ви отримаєте нормальні ціни на бухгалтерські послуги Харків.

Безкоштовна консультація

Залиште питання та отримайте консультацію абсолютно безкоштовно!

КОНТАКТИ

Контакти

Україна м.Харків, вул. Академіка Павлова, буд.120
Phone: +38 097 429 87 31
Email: globalm.buh@gmail.com

Ми в соцмережах

logogm

© GlobalM 2020 Всі права захищені

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
Scroll Up